top of page

🏡Szturc Sławomir. Domy drewniane, domy z bali - witaj!

Wykonawca domów - nam możesz zaufać

Home: Witaj

O firmie

Wykonawca domów z bali i domów szkieletowych wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami

🏡Szturc Sławomir. Domy z drewna oferuje swoje usługi jako Wykonawca domów już od 2000 roku. Jako wysoko wykwalifikowany profesjonalista jestem gotów podjąć się wszystkich zleceń, od najbardziej złożonych i dużych projektów budowlanych po najdrobniejsze naprawy. Zawsze dążę do perfekcji i daję z siebie wszystko, aby w pełni zadowolić klientów. Zadzwoń do mnie i umów się na konsultację.

House Viewing
Home: Info

Oferta

Oferuję trwałe rezultaty

Traktuję klientów priorytetowo i robię wszystko, aby byli w pełni zadowoleni z mojej pracy. Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy realizacji projektu? Skontaktuj się ze mną i sprawdź, jak mogę Ci pomóc.

Untitled

Bale lite jako surowiec naturalny jest najzdrowszym i najtrwalszym materiałem konstrukcyjnym. Bale klejone dzięki odpowiedniej obróbce nie krzywią się, nie pękają dzięki czemu nadają się szczególnie dobrze do wykonywania wszelkich konstrukcji, a w szczególności ścian.

Untitled.jpg

Zaletami domów szkieletowych jest:

- Energooszczędność

- Szybkość budowy i łatwość rozbudowy

- Duże wykorzystanie powierzchni

Home: Usługi

Technologia

Home: Projekty

Technologia Holz 100 - Dom Drewno 100, czyli domów z litego drewna została opracowana ponad 20 lat temu. Technologia ta pozwala nam zamieszkać w najzdrowszym domu na Ziemi, zbudowanym na najwyższym poziomie technicznym.

domy holz100

Kontakt

Wyzwolenia 2, 43-460 Wisła, Poland

509 715 414

Home: Kontakt
bottom of page